Masz pytanie?

Zwrot i reklamacja

Zwrot:

Klientowi przysługuje prawo do zwrotu Towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania Zamówienia zgodnie z Regulaminem Sklepu Internetowego.

W celu zwrócenia zakupionego Towaru Klient powinien w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki poinformować Sprzedawcę o chęci zawrotu zakupu.

Oświadczenie zawierające dane kupującego: imię i nazwisko, adres, nr konta ( nie dotyczy płatności poprzez system Przelewy24) oraz datę zawarcia umowy/ odbioru- można przesłać pocztą elektroniczną na adres biuro@temiwood.pl, wpisując w temacie wiadomości "Zwrot".

W przeciągu 14 dni od daty odstąpienia umowy sprzedaży Klient zobowiązany jest odesłać zakupiony towar na własny koszt na adres:

Apex Tomasz Nowaliński

ul. Maciejkowa 56/7

71-784 Szczecin

 

Zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zwracanego Towaru.

 

Reklamacja:

O chęci złożenia reklamacji Klient może poinformować Sprzedawcę w dowolnej formie, na przykład poprzez pocztę elektroniczną, wysyłając oświadczenie na adres biuro@temiwood.pl, wpisując w temacie wiadomości "Reklamacja".

Reklamowany towar wraz z oświadczeniem zawierającym dane Klienta: imię i nazwisko, adres, nr konta ( nie dotyczy płatności poprzez system Przelewy24) oraz datę zawarcia umowy/ odbiorunależy przesłać na adres:

 

Apex Tomasz Nowaliński

ul. Maciejkowa 56/7

71-784 Szczecin

 

Reklamacja Towaru zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Klient zostanie poinformowany drogą mailową.